NIEZALEŻNE KOBIETY O ICH SUKCESIE - CZĘŚĆ 2


Czas na część drugą e-booka o SUKCESIE, NIEZALEŻNOŚCI FINANSOWEJ I PRACY NA WŁASNYCH ZASADACH.Osobiście bardzo nurtowały mnie pytania: jak te wyjątkowe kobiety, które podziwiam, myślą? W jaki sposób żyją, że powyżej wymienione elementy stały się nierozłączną częścią ich codzienności? W konsekwencji postanowiłam szerzej zgłębić ten temat i zaprosić kilka wybranych kobiet sukcesu do wspólnych rozmów na temat rozwoju, finansów i szczęścia. W części drugiej mamy możliwość dalej dzielić się z Wami personalnymi doświadczeniami, wiedzą i wskazówkami, jak osiągnąć zawodowy sukces!


PR MODOWY, BUDOWANIE KARIERY I WIZERUNKU (KURS)


Jednodniowy kurs z zakresu Public Relations, budowania kariery w branży mody oraz określonego wizerunku marki osobistej jak i produktowej. Podczas kursu uczestnicy dowiedzą się tego, jak skutecznie budować strategię komunikacji marki, w jaki sposób wyróżnić się na rynku, jak nawiązywać współprace, czy też jak skutecznie zaplanować rozwój kariery, by spełnić swoje największe marzenia o sukcesie zawodowym.
NIEZALEŻNE KOBIETY O ICH SUKCESIE


SUKCES, NIEZALEŻNOŚĆ, WŁASNE ZASADY, BOGACTWO są bardzo powszechnymi zagadnieniami, jednak wiele z nas dąży do ich spełnienia przez całe życie. Osobiście bardzo nurtowały mnie pytania: jak te wyjątkowe kobiety, które podziwiam, myślą? W jaki sposób żyją, że powyżej wymienione elementy stały się nierozłączną częścią ich codzienności? W konsekwencji postanowiłam szerzej zgłębić ten temat i zaprosić kilka wybranych kobiet sukcesu do wspólnych rozmów na temat rozwoju, finansów i szczęścia. Dzisiaj mamy możliwość podzielić się z Wami ich doświadczeniem, wiedzą i spostrzeżeniami.

FASHION BUSINESS HANDBOOK (PL)W tym e-booku Anna Wrońska przybliża najważniejsze mechanizmy napędzające ogromny rynek branży mody luksusowej. Anna, która z sukcesem rozwijała sieć kanałów dystrybucji Armaniego oraz Versace w Wielkiej Brytanii, krok po kroku pokazuje jak spowodować, aby największe Twoje marzenia stały się rzeczywistością.


Fashion Business Handbook to oryginalna, inspirująca i praktyczna książka, w której Anna Wrońska w przystępny sposób rozwija dla Ciebie wachlarz możliwości, jakie niesie praca w branży mody.


 


 


 FASHION BUSINESS HANDBOOK (EN)


Fashion Business Handbook to:


Materiał wideo "zza kulis" powstawania e-booka: https://youtu.be/xucyzrEpsX0


Materiał w wersji anglojęzycznej

 

O Annie Wrońskiej piszą:
pl_PL