e-booki

Anna Wrońska luxury fashion consultant fashion business handbook
Anna Wrońska luxury fashion consultant fashion business handbook

"Przez wiele lat pracowałam dla największych światowych domów mody - ARMANIEGO i VERSACE. Teraz pierwszy raz dzielę się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem. Jesli chcesz posłuchać wyjątkowych historii, które zainspirują Cię oraz przygotują do podjęcia wymarzonej pracy - ten e-book jes właśnie dla Ciebie!"

-Anna Wrońska

99zł

niezalezne_kobiety_baner

Cena promocyjna do premiery w dniu 14.12.2022r. godz. 20.00

99zł

To opowieść o tym w jaki sposób żyją i w jaki sposób myślą zaproszone do projektu, wyjątkowe kobiety sukcesu. W jaki sposób NIEZALEŻNOŚĆ, WŁASNE ZASADY i BOGACTWO stały się nierozłączną częścią ich codzienności? Odpowiedzi na te pytania, jak i wiele innych przeczytasz w e-booku

NIEZALEŻNE KOBIETY O ICH SUKCESIE

SUKCES, NIEZALEŻNOŚĆ, WŁASNE ZASADY, BOGACTWO są bardzo powszechnymi zagadnieniami, jednak wiele z nas dąży do ich spełnienia przez całe życie. Osobiście bardzo nurtowały mnie pytania: jak te wyjątkowe kobiety, które podziwiam, myślą? W jaki sposób żyją, że powyżej wymienione elementy stały się nierozłączną częścią ich codzienności? W konsekwencji postanowiłam szerzej zgłębić ten temat i zaprosić kilka wybranych kobiet sukcesu do wspólnych rozmów na temat rozwoju, finansów i szczęścia. Dzisiaj mamy możliwość podzielić się z Wami ich doświadczeniem, wiedzą i spostrzeżeniami.

Cena promocyjna do premiery w dniu 14.12.2022r. godz. 20.00

W tym e-booku Anna Wrońska przybliża najważniejsze mechanizmy obowiązujące i napędzające ogromny rynek branży mody luksusowej. Anna, która z sukcesem rozwijała sieć kanałów dystrybucji Armaniego oraz Versace w Wielkiej Brytanii, krok po kroku pokazuje jak spowodować, aby największe Twoje marzenia stały się rzeczywistością.

E-book został wzbogacony o 2 wyjątkowe WYWIADY, przeprowadzone osobiście przez autorkę. Gośćmi wywiadów są:

  • Julia Kuczyńska „Maffashion” – blogerka, businesswomen oraz współzałożycielka marki Eppram
  • Gianluca Casile – konsultant modowy, będący również najbliższym współpracownikiem Giorgio Armaniego oraz Gianfranco Ferre

 

pl_PL