Zaprojektuj swój sukces!

Anna posiada 16 lat doświadczenia zawodowego w branży mody luksusowej. Swoją karierę zaczynała w Londynie, gdzie pracowała dla Armaniego oraz Versace. Tam również ukończyła również studia o kierunku psychologi z biznesem na Kingston University. Dziś zajmuje się PR-em i marketingiem marek luksusowych, wydaje e-booki oraz podcasty, by wesprzeć każdego, kto szuka wsparcia na ścieżce zawodowego rozwoju.

Czego Cię mogę nauczyć?

Fashion Business Handbook PL

99 zł

W tym e-booku Anna Wrońska przybliża najważniejsze mechanizmy napędzające ogromny rynek branży mody luksusowej. Anna, która z sukcesem rozwijała sieć kanałów dystrybucji Armaniego oraz Versace w Wielkiej Brytanii, krok po kroku pokazuje jak spowodować, aby największe Twoje marzenia stały się rzeczywistością.

Konsultacje z
Anną Wrońską

OD 1600 ZŁ

Otwieram zapisy na konsultacje mentoringowe z zakresu budowania wizerunku, marki osobistej, rozwoju kariery oraz ścieżki zawodowej, podjęcia pracy w modzie, a także budowania wizerunku marki produktowej.

W dzisiejszych czasach praktycznie każdy buduje swoją markę osobistą: w sieci, w miejscu pracy, w szkole czy jako członek instytucji. Jeśli chcemy to robić w pełni świadomie, osiągać upragnione cele, monetyzować pasje oraz swoje nazwisko, to musimy się do tego odpowiednio przygotować i stworzyć dedykowaną strategię.

przegląD szafy - Personal shopping

OD 2500 zł

Jeśli szukasz wsparcia w odnalezieniu własnego stylu oraz potrzebujesz porad w zakresie
stylistyczno-wizerunkowych,
to jesteś w dobrym miejscu!  Spędźmy razem kilka godzin i stwórzmy niepowtarzalne stylizacje pod Twój indywidualny styl życia!

The real stories. Historie prawdziwe

OD 49 zł

Poznajcie kulisy sukcesu sześciu inspirujących kobiet:

Anita Kuś Munsanje

Monika Żochowska

Lea Magda Pyć Leszczuk

Sara Koślińska

Izabela Kosecka

Anna Wrońska

Niezależne Kobiety. O ich sukcesie cz. 1

99zł

SUKCES, NIEZALEŻNOŚĆ, WŁASNE ZASADY, BOGACTWO są bardzo powszechnymi zagadnieniami, jednak wiele z nas dąży do ich spełnienia przez całe życie. Osobiście bardzo nurtowały mnie pytania: jak te wyjątkowe kobiety, które podziwiam, myślą? W jaki sposób żyją, że powyżej wymienione elementy stały się nierozłączną częścią ich codzienności? W konsekwencji postanowiłam szerzej zgłębić ten temat i zaprosić kilka wybranych kobiet sukcesu do wspólnych rozmów na temat rozwoju, finansów i szczęścia. Dzisiaj mamy możliwość podzielić się z Wami ich doświadczeniem, wiedzą i spostrzeżeniami.

Niezależne Kobiety. O ich sukcesie cz. 2

99zł

Czas na część drugą e-booka o SUKCESIE, NIEZALEŻNOŚCI FINANSOWEJ I PRACY NA WŁASNYCH ZASADACH. Osobiście bardzo nurtowały mnie pytania: jak te wyjątkowe kobiety, które podziwiam, myślą? W jaki sposób żyją, że powyżej wymienione elementy stały się nierozłączną częścią ich codzienności? W konsekwencji postanowiłam szerzej zgłębić ten temat i zaprosić kilka wybranych kobiet sukcesu do wspólnych rozmów na temat rozwoju, finansów i szczęścia. W części drugiej mamy możliwość dalej dzielić się z Wami personalnymi doświadczeniami, wiedzą i wskazówkami, jak osiągnąć zawodowy sukces!

Fashion Business Handbook ENG

99zł

Behind-the-scenes video of the creation of the e-book: 

https://youtu.be/xucyzrEpsX0

Anna Wrońska Cover Photo

Kim jestem?

Cześć! Nazywam się Anna Wrońska. Moda jest moją pasją odkąd pamiętam. Kiedy miałam 11 lub 12 lat, mój starszy brat zainstalował w naszym mieszkaniu telewizję kablową. Od tamtej pory codziennie oglądałam Fashion TV, gdzie wyświetlane były pokazy światowych projektantów. Marzyłam, aby znaleźć się w tym wielkim, niesamowicie pięknym i ciekawym świecie mody, pokazów i projektantów. Mieszkając na warszawskim Gocławiu na początku lat dwutysięcznych perspektywa pracy w modzie nie wydawała mi się jednak czymś realnym a ubrania i polska moda, kojarzyły mi się z wielkim targowiskiem na Stadionie Dziesięciolecia. Wtedy nie wiedziałam jeszcze, że świat mody niesie ze sobą tyle możliwych stanowisk i jest tak kompleksowo złożony. Showroom, zamówienia i kupcy, mechanika działu dystrybucji, agenci, produkcja, budowanie wizerunku marki, marketing i PR to tylko niektóre kwestie, składające się na ten cały dynamiczny świat, którego efektem końcowym są prezentowane na Fashion Weekach kolekcje. Dzisiaj cieszę się, że moim przeznaczeniem nie było zostać modelką a poznać świat mody od jego biznesowej strony. Teraz pragnę się z Tobą podzielić moim kilkunastoletnim doświadczeniem zdobytym w pracy w sektorze mody luksusowej.

Anna Wrońska Fashion Business Handbook tablet mobile

Zapisz się do Newslettera

Dołącz do modowej przygody z Anną Wrońską i bądz na bierząco z tym, co dla Ciebie tworzy:

Please wait...

Dziękuję za zapisanie się!

About Anna Wronska writes:

INSTAGRAM @annawronska_com

en_GB