NIEZALEŻNE KOBIETY O ICH SUKCESIE - CZĘŚĆ 2


Czas na część drugą e-booka o SUKCESIE, NIEZALEŻNOŚCI FINANSOWEJ I PRACY NA WŁASNYCH ZASADACH.Osobiście bardzo nurtowały mnie pytania: jak te wyjątkowe kobiety, które podziwiam, myślą? W jaki sposób żyją, że powyżej wymienione elementy stały się nierozłączną częścią ich codzienności? W konsekwencji postanowiłam szerzej zgłębić ten temat i zaprosić kilka wybranych kobiet sukcesu do wspólnych rozmów na temat rozwoju, finansów i szczęścia. W części drugiej mamy możliwość dalej dzielić się z Wami personalnymi doświadczeniami, wiedzą i wskazówkami, jak osiągnąć zawodowy sukces!


PR MODOWY, BUDOWANIE KARIERY I WIZERUNKU (KURS)


Jednodniowy kurs z zakresu Public Relations, budowania kariery w branży mody oraz określonego wizerunku marki osobistej jak i produktowej. Podczas kursu uczestnicy dowiedzą się tego, jak skutecznie budować strategię komunikacji marki, w jaki sposób wyróżnić się na rynku, jak nawiązywać współprace, czy też jak skutecznie zaplanować rozwój kariery, by spełnić swoje największe marzenia o sukcesie zawodowym.
NIEZALEŻNE KOBIETY O ICH SUKCESIE


SUKCES, NIEZALEŻNOŚĆ, WŁASNE ZASADY, BOGACTWO są bardzo powszechnymi zagadnieniami, jednak wiele z nas dąży do ich spełnienia przez całe życie. Osobiście bardzo nurtowały mnie pytania: jak te wyjątkowe kobiety, które podziwiam, myślą? W jaki sposób żyją, że powyżej wymienione elementy stały się nierozłączną częścią ich codzienności? W konsekwencji postanowiłam szerzej zgłębić ten temat i zaprosić kilka wybranych kobiet sukcesu do wspólnych rozmów na temat rozwoju, finansów i szczęścia. Dzisiaj mamy możliwość podzielić się z Wami ich doświadczeniem, wiedzą i spostrzeżeniami.

FASHION BUSINESS HANDBOOK (PL)In this e-book Anna Wronska introduces the most important mechanisms driving the huge luxury fashion industry. Anna, who has successfully developed the Armani and Versace distribution network in the UK, shows you, step by step, how to make your biggest dreams come true.


Fashion Business Handbook to oryginalna, inspirująca i praktyczna książka, w której Anna Wrońska w przystępny sposób rozwija dla Ciebie wachlarz możliwości, jakie niesie praca w branży mody.


 


 


 FASHION BUSINESS HANDBOOK (EN)


Fashion Business Handbook includes:


Materiał wideo "zza kulis" powstawania e-booka: https://youtu.be/xucyzrEpsX0


Materiał w wersji anglojęzycznej

 


 


 


 


[mailerlite_form form_id=2]

About Anna Wronska writes:

INSTAGRAM @annawronska_com

en_GB