NIEZALEŻNE KOBIETY O ICH SUKCESIE

SUKCES, NIEZALEŻNOŚĆ, WŁASNE ZASADY, BOGACTWO są bardzo powszechnymi zagadnieniami, jednak wiele z nas dąży do ich spełnienia przez całe życie. Osobiście bardzo nurtowały mnie pytania: jak te wyjątkowe kobiety, które podziwiam, myślą? W jaki sposób żyją, że powyżej wymienione elementy stały się nierozłączną częścią ich codzienności? W konsekwencji postanowiłam szerzej zgłębić ten temat i zaprosić kilka wybranych kobiet sukcesu do wspólnych rozmów na temat rozwoju, finansów i szczęścia. Dzisiaj mamy możliwość podzielić się z Wami ich doświadczeniem, wiedzą i spostrzeżeniami.  

 
 
 
 
 
 

FASHION BUSINESS HANDBOOK (PL)

In this e-book Anna Wronska introduces the most important mechanisms driving the huge luxury fashion industry. Anna, who has successfully developed the Armani and Versace distribution network in the UK, shows you, step by step, how to make your biggest dreams come true.

 

Fashion Business Handbook to oryginalna, inspirująca i praktyczna książka, w której Anna Wrońska w przystępny sposób rozwija dla Ciebie wachlarz możliwości, jakie niesie praca w branży mody. 

 

 

 

 

FASHION BUSINESS HANDBOOK (EN)

Fashion Business Handbook includes:

Video material "behind the scenes" of the creation of the e-book: https://youtu.be/xucyzrEpsX0

Materiał w wersji anglojęzycznej

 

 

 

 

 

 

About Anna Wronska writes:

INSTAGRAM @annawronska_com

en_GB